Vaše ohlasy
Dobrý den. Už roky mám alergii na pyl. Asi 7 nebo 8 let jsem se léčila na imunologii, ale léčba nezabírala. Začala jsem pít čaj DALCHINI a za dva dny byly všechny příznaky pryč. Nevím, jestli je to zázrak, ale myslím si, že ano :)
Dobrý den, čaj RANJAKA mi zabral na slezinu a problém s trávením. Jeden měsíc pití čaje RANJAKA to upravil.
Než jsem vyzkoušel čaje EVEREST AYURVEDA, nebyl čaj který by mi pomohl. Vaše čaje jsou mojí základní výbavou domácí lékárny a nepřestávám být účinky nadále fascinován. Po práci při odpočinku, nemůžu být bez čaje UDANA.
Dobrý den, koupila jsem si váš čaj RANJAKA a dělá mi moc dobře (na únavu a podrážděnost). Díky.
Mockrát děkuji...vaše produkty jsou nejlepší. CHYAWANPRASH užívám od loňského podzimu a za celou dobu jsem nebyl ani jednou nachlazen, nemocný atp. Je to fakt zázračný elixír...moc děkuji!
Dobrý den, již jsem vyzkoušela čtyři ajurvédské bylinné čaje a to: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ a KANTAKARI a u všech jsem se setkala s příznivými účinky a tak můžu čaje doporučit. Chci také poděkovat výrobcům a dovozcům těchto čajů!
Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.
Děkuji za vaše úžasné čaje. Pila jsem čaj NAGARA dva měsíce a musím říci, že mně navrátil zpátky k životu. Vyzkoušela jsem také PITTA Tea a mohu ho jen upřímně doporučit.
Dobrý den, před měsícem jsem si přivezl z dovolené čaj VIDANGA - Slim tea a jsem s ním velice spokojen. Po pár týdnech jsem zhubl o 3 kilogramy.
V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle sdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!