Vaše ohlasy
Pravidelně si u vás objednávám japonské vonné tyčinky které mají velmi příjemnou a jemnou vůni. Oblíbila si je již celá naše rodina i přátelé. Děkuji za velmi rychlé doručení i během hektického předvánočního období.
Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!
Dobrý den, s vašimi čaji jsem velice spokojená. VIDANGA pomohla zhubnout, po čaji KALAMEGHA mi téměř zmizely potíže se žlučníkem, nyní se rozhoduji pro PACHAKA, končím s kouřením! Děkuji.
Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.
Začala jsem při chůzi pociťovat bolest v kyčelním kloubu na pravé noze a i vleže jsem trpěla bolestí. Těžko jsem nacházela vhodnou polohu ke spánku a byla stále nevyspalá. Lékaři mi nepomohli, prý si mám dát něco proti bolesti a hlavně mám cvičit. No ale cvičte s takovou bolestí. Rozhodla jsem se hledat pomoc v Ayurvédě a začala jsem užívat čaj SLESAKA a spolu s ním elixír ASTHIPRASH. Užívám je pravidelně ráno a večer od poloviny července a bolest postupně zmizela. Jsem nadšená, že jsem se zbavila bolesti a nyní již mohu začít cvičit abych si tím klouby posílila. Děkuji.
Po očkování žloutenky se mi rozjel atopický ekzém, alergoložka ani doktoři nepomohli, nic nenašli a souvislost s očkováním popírají. Po třech letech mi pomohl až čaj VARUNA na ledviny. Děkuji
Čaj KATPHALA je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj KATPHALA do hodinky uklidňuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhnula mnoha nemocenským. Také moc a moc chválím AMALAKI nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISTHA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Dobrý den. S vašimi čaji jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem jich několik a všechny byly super. Děkuji.
Ájurvédské čaje užívám již delší dobu a můžu jenom doporučit. Osobně mi pomohly s problémy zubů, po operaci očí, se zažíváním, s pohybovým aparátem. Výborné produkty za rozumnou cenu :)