Jste zde

Imunita & očista jater

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & očista jater

AMALAKI nápoj KURKUMA pomáhá s očistou jater a přispívá ke kontrole zánětlivých reakcí. Působí příznivě na pročištění krevního oběhu a tím prospívá dobrému vzhledu pokožky. Obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa.

RAKTAPRASH prospívá funkci jater a tím krvetvorbě a recyklaci železa. Přispívá k protizánětlivé ochraně jater, příznivě ovlivňuje krevní cirkulaci a pomáhá s pročištěním krve.

AMALAKI plod natural přispívá k optimální činnosti trávicího systému. Obsažený vitamín C posiluje imunitní systém a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem.

-15% Cena: 309 Kč
včetně DPH
Původní cena 363,-

Správné fungování imunitního systému probíhá za předpokladu, že tělo není zatížené přílišným množstvím toxických látek, které kolují v krevním oběhu a ukládají se v tělesných tkáních. Nejdůležitějším orgánem spojeným s cirkulací krve a detoxikací organismu jsou především naše játra. Ájurvéda považuje právě kurkumu za vynikající prostředek k očistě a zdravé funkci jater. Přečtěte si o ní víc a vyzkoušejte recept na lahodné ájurvédské smoothie Amalaki & kurkuma.

Složení

Amalaki nápoj Kurkuma: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Raktaprash: 1 ks, Amalaki plod natural: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize