Jste zde

Imunita & krásná pleť

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & krásná pleť

AMALAKI nápoj RŮŽE přispívá k čistotě pleti a revitalizaci pokožky. Pozitivně ovlivňuje její celkové prokrvení a mladý vzhled. Obsažený vitamín C podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kožní tkáně a posiluje činnost imunitního systému.

SVEDAPRASH působí jako vnitřní prostředek péče o pleť. Pomáhá s pročištěním krve a přispívá k čistotě pleti. Působí příznivě na regeneraci pokožky a podporuje zdravou vitalitu kožní tkáně.

PAPAYA obsahuje vitamíny, které prospívají dobrému vzhledu pokožky, povzbuzují činnost imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

-15% Cena: 309 Kč
včetně DPH
Původní cena 363,-

Čistá pleť slouží jako ukazatel zdravého vnitřního prostředí a imunitního systému organismu. Celkový vzhled pokožky je ovlivněn kvalitou i skladbou naší stravy, čistotou krve a střevního traktu a také dostatečným příjmem tekutin. Kožní alergie, ekzémy a infekce jsou způsobené oslabenou imunitou střevní flóry, sníženou funkcí jater a nezdravým životním stylem. Zdravá pleť vyzařuje vnitřní jas a krásu, která pochází z klidné mysli, harmonického dechu, tělesného uvolnění a duševní rovnováhy. Přečtěte si více o vnitřní povaze krásy.

Složení

Amalaki nápoj Růže: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Svedaprash: 1 ks, Papaya: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize