Jste zde

Imunita & duševní zdraví

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & duševní zdraví

AMALAKI nápoj LOTOS podporuje duševní rovnováhu a srdeční činnost. Působí příznivě na zklidnění mysli a zlepšuje soustředění. Obsažený vitamín C optimalizuje psychický stav a posiluje činnost imunitního systému.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání. Posiluje celkovou vitalitu organismu, přispívá k psychické relaxaci, duševní rovnováze a kardiovaskulárnímu zdraví.

AMALAKI plod skořice prospívá kardiovaskulárnímu systému a optimální činnosti trávicího soustavy. Obsažený vitamín C posiluje imunitní systém a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem.

-15% Cena: 336 Kč
včetně DPH
původní cena 395,-

Lotosový květ má v řadě zemí a kultur silný duchovní význam. Díky své barvě, vůni a kráse květu se stal symbolem čistoty, znovuzrození, věčnosti a duchovnosti. V ájurvédské medicíně se lotos používá především k uklidnění mysli, posílení koncentrace a povzbuzení srdeční činnosti. Přečtěte si o lotosu indickém více.

Složení

Amalaki nápoj Lotos: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Amalaki plod skořice: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize