Jste zde

Imunita & dobrá kondice

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & dobrá kondice

AMALAKI nápoj SPIRULINA podporuje růst svalové hmoty svým vysokým obsahem bílkovin a pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti. Obsažené minerální látky přispívají k tvorbě červených krvinek a přenosu kyslíku v těle. Obsažené vitamíny posilují srdeční činnost a imunitní systém.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání. Posiluje celkovou vitalitu organismu, přispívá k psychické relaxaci, duševní rovnováze a kardiovaskulárnímu zdraví.

JACKFRUIT obsahuje vitamíny, které posilují vitalitu organismu při fyzickém výkonu a prospívají trávicímu systému. Obsažené minerály příznivě působí na činnost svalů a stav kostí.

-15% Cena: 346 Kč
včetně DPH
původní cena 407,-

Pravidelná fyzická aktivita zvyšuje tělesnou odolnost a obranyschopnost organismu. Pomáhá rozproudit krevní oběh, který lépe zásobuje kyslíkem tělesné tkáně, orgány a lymfatický systém. Ty se poté díky potu a vylučování lépe zbavují nečistot a odpadních látek. To vše posiluje imunitní systém neboli sílu ódžas, která utváří základní energetickou rezervu celého těla a zodpovídá za celkovou vitalitu, sílu a odolnost organismu. Přečtěte si více o působení sportu dle ájurvédy a cvičte zdravě podle své konstituce.

Složení

Amalaki nápoj Spirulina: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Jackfruit: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize