Ráda bych poděkovala za čaj NAGARA, díky němu jsem se zbavila svých problémů. Pozitivní účinky jsem sledovala už za pět dní. A nejen že jsem se zbavila onoho zánětu, ale také pocitu studených rukou i nohou. Také mám podstatně čistší pleť.
Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.
Příprava
Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Doporučené dávkování
2–3 šálky za den
Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.
Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.
Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.
Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.
Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Některé z těchto produktů jsem již měla možnost konzumovat a jsou opravdu úžasné. Některé příznaky nepohodlí které jsem měla úplně zmizely. Chuť čaje ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ je lahodná. Zbožňuji jí. Děkuji že jste nám přinesli inspirativní chutě a vůně z Himalájí. Kéž mysl lidstva rychle nalezne osvícení!
Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (dna, sklivcové zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.
Při kašli jsem pila TULSI, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.
V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle sdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!
Trápení s rýmou začal řešit hned první čaj. Jsem nadšená a kudy chodím, tudy ho již druhý rok doporučuji.
Dobrý den, trápila mne ledvinová kolika. Antibiotika nepomohla. Až pravidelné pití čaje VARUNA a úprava mého jídelníčku mne těchto problémů zbavila. Také pomohla příteli, který trpěl zánětem močových cest. Za oba Vám děkuji!!!
Na doporučení jsem si koupila elixír PURISHAPRASH na zpomalený metabolismus a vřele ho doporučuji vyzkoušet. Pomáhá mi a určitě vyzkouším ráda další výrobky z bylin. Děkuji
Dobrý den, jsem dlouholetým odběratelem Vašeho čaje KARAVI, který mi jako zázrakem vyléčil velmi agresivní alergii na rajská jablka. Proto Vašim čajům velmi důvěřuji. Děkuji za pomoc
Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.
Dobrý den, chtěla bych se přidat k těm, co vyzkoušeli čaj VIDANGA, jsem s tímto čajíčkem velmi spokojená, pomohl mi snížit nadváhu a cítím se opravdu lépe :). Takže doporučuji - je opravdu účinný.
Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie
Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.